Villa Jakena A Sainte-Rose
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Villa Jakena A Sainte-Rose van 120 vierkante meter is gesitueerd binnen 16 minuten wandelafstand van Reimonenq Distillery en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Het Rhummuseum is op een korte afstand van deze villa te vinden.
Deze 2-badkamer villa beschikt ook over uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn badlakens voor het comfort van de gasten.
Villa Jakena A Sainte-Rose beschikt over een waterkoker, een koelkast en een oven in een complete keuken.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in Villa Jakena A Sainte-Rose?
Ja, Villa Jakena A Sainte-Rose biedt WiFi aan. - ❓
Wat is de capaciteit van Villa Jakena A Sainte-Rose?
Tot 6 personen kunnen verblijven in Villa Jakena A Sainte-Rose. - ❓
Is er een keuken in Villa Jakena A Sainte-Rose?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Villa Jakena A Sainte-Rose. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van deze villa?
Gasten van deze villa hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Reimonenq Distillery en het Rhummuseum bereiken, die respectievelijk binnen 16 minuten loopafstand van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.